Možno premýšlate nad tým, či je fotenie v iný deň pre vás vhodné. Pripravil som pre vás zopár dôvodov pre ktoré si myslím že je fotenie v iný svadobný deň lepším riešením.

Krajšie a uvoľnenejšie fotografie

Fotenie v iný svadobný deň si viete naplánovať. Výber vášho vysnívaného miesta nemusí závisieť od miesta vašej svadby, ako aj od počasia v daný svadobný deň. Viete si teda vybrať zaujímavé lokality, ako napríklad pekné výhľady, vaše obľúbené miesta, menej dostupné miesta, na ktoré by ste sa svadobný deň nedostali, a zároveň vhodné podmienky na fotenie, ako napríklad západ slnka – zlatá hodina, stmievanie – modrá hodina, večerné fotenie, východ slnka. 

Fotenie bez stresu

Keďže fotenie neprebieha počas svadby, nemusíte myslieť na všetky veci, ktoré ešte treba zariadiť. Nemusíte sa strachovať o to, kto vyzdvihne babičku, že si zabudnete prstene na obrad, alebo tréma z prvého svadobného tanca. Keďže všetky tieto starosti vám zmiznú, môžete si naplno užívať romantické fotenie.  

Viac času na prípravy

Nemusíte sa strachovať, že vám zostane málo času na fotenie vašich portrétov vo svadobný deň, a teda viete si prípravy pred obradom zjednodušiť a lepšie naplánovať. Do tohto časového priestoru si môžete vsunúť napr. fotenie s družičkami, alebo ho viete využiť na dlhší spánok.

Počasie neovplyvníte

Ak vám náhodou počasie v svadobný deň nepraje, či už je to dážď, alebo ostré horúce slnko, ako záchrana prichádza fotenie v iný deň. Bojíte sa zničiť požičané šaty v daždi? Radšej si svadobné portréty naplánujte na ideálny čas. Zachrániť viete aj svoj makeup a oblečenie počas horúcich dní, kedy by ste sa potili na svadobnom fotení v pravé poludnie v najostrejšom slnku. 

Špeciálne nápady

Nechcete mať fotografie ako všetci ostatní? Túžite po niečom výnimočnom? Oslovil vás nápad na Pintereste? Ideme do toho! Novým nápadom sa nebránim a rád zrealizujem vaše vysnívané predstavy.